Services

Szlifowanie płaszczyzn, wałków i otworów

Szlifowanie to jedna z najbardziej popularnych metod obróbki powierzchni, która eliminuje chropowatość lub naddatki obróbkowe. Do szlifowania używamy szlifierek do płaszczyzn, wałków i otworów .

Read More

Skanowanie 3D

Skanowanie 3D to stosunkowo nowa technologia, która w przemyśle i w inżynierii staje się wręcz niezastąpiona. Dostarcza ona ogromne możliwości projektowania produktu, kontroli zarówno procesu jak i produktu oraz jego realistycznej prezentacji.

Read More

Spawanie MIG/MAG

Spawanie metodą MIG/MAG polega na spawaniu za pomocą łuku elektrycznego wytwarzanego pomiędzy elektrodą topliwą a spawanym materiałem. Elektrodą topliwą jest drut podawany w sposób ciągły. Łuk i jeziorko ciekłego metalu …

Read More

Druk 3D

Druk 3D jest alternatywą dla tradycyjnych technologii wytwarzania, takich jak formowanie wtryskowe czy obróbka skrawaniem. Ma znaczną przewagę w produkcji jednostkowej i niskoseryjnej, ponieważ nie wymaga tworzenia form lub programów …

Read More

Toczenie CNC

Toczenie CNC charakteryzuje się niezwykłą precyzją i powtarzalnością wykonanych części. Dla naszych klientów toczymy w różnych rodzajach stali : czarnej, stali narzędziowej, stali kwasoodpornej, metalach kolorowych oraz w tworzywach sztucznych.

Read More

Cięcie laserem oraz wodą

W trakcie cięcia wykorzystywana jest tzw. wiązka laserowa skoncentrowana na niewielkim obszarze.  Promień lasera dociera w obrabiany materiał i nagrzewa go w taki sposób, aż ulegnie on roztopieniu i odparowaniu. Obróbka laserowa…

Read More

Frezowanie CNC 3 i 5 osiowe

Frezowanie to szczególnie skuteczny mechanizm obróbki skrawaniem, polegający na odrywaniu powłok materiału. Frezujemy w : stali czarnej, stali narzędziowej, stali kwasoodpornej, metalach kolorowych oraz w tworzywach sztucznych.

Read More

Gięcie blach

Gięcie to najczęściej wykorzystywana technologia obróbki plastycznej metali.
Używa się do niej prasy krawędziowe ze sterowaniem komputerowym CNC.
Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne …

Read More

Elektrodrążenie drutowe

Elektrodrążenie to proces obróbki stosowany podczas wytwarzania specjalistycznych części maszyn oraz stopów trudnoskrawalnych. Metoda taka umożliwia uzyskanie kształtów, które w tradycyjnej obróbce skrawaniem nie są możliwe do wytworzenia.

Read More